Terapia pasożytów, wirusów, bakterii

Bakterie i wirusy żyją wokół nas i w dużej części nie nie stanowią zagrożenia dla człowieka. Są jednak również odpowiedzialne za szereg chorób, które mogą być bardzo groźne. Do zakażeń bakteryjnych i wirusowych dochodzić może różnymi drogami, dlatego są tak częste. Czasami wirusy i bakterie namnażają się w organizmie człowieka, nie dając żadnych objawów przez długi czas. W takiej sytuacji pomocna jest odpowiednia diagnoza (testy obciążeń organizmu), które pozwolą na wykrycie oraz skuteczną terapię wirusów lub bakterii.

Terapia na pasożyty, wirusy czy bakterie metodą biorezonansową to nieinwazyjny sposób na pozbycie się patogenów, będących przyczyną stanu chorobowego. Wirusy, pasożyty i bakterie wykazują określone drgania elektromagnetyczne, a celem terapii zdrowotnej jest neutralizacja drgań patologicznych.

Cennik
Terapia pasożytów, wirusów, bakterii80 zł /sesja
Dlaczego warto?
  • Leczenie biorezonansem eliminuje patogeny

    Terapia oczyszczania organizmu  z pasożytów, bakterii i grzybów skutecznie niweluje patogeny z organizmu niezależnie od ich umiejscowienia i stanu rozwoju choroby. Jest to bezpieczna i niewywołująca efektów ubocznych metoda, dlatego możliwe jest leczenie pasożytów u dzieci, jak i dorosłych.

  • Naturalna terapia oczyszczania organizmu z pasożytów, wirusów i bakterii metodą BRT

    Zastosowanie biorezonansu w leczeniu patogenów pozwala na leczenie infekcji bakteryjnej bez antybiotyku, a także na naturalne leczenie pasożytów u dzieci i dorosłych. Terapia nie niesie zagrożenia i nie obciąża organizmu – zastosowanie BICOM Optima do diagnozy i leczenia bakterii, grzybów i wirusów to potwierdzony sposób na szybką reakcję w walce z chorobą wyniszczającą nasz organizm.

  • Skuteczne leczenie pasożytów biorezonansem

    Określenie rodzaju oraz miejsca, gdzie się znajdują, umożliwia skuteczne leczenie pasożytów u człowieka. Diagnostyka pozwala na wykrycie większości występujących u człowieka pasożytów np. glista ludzka, owsik, tasiemiec, pełzak czerwonki, lamblia jelitowa, rzęsistek, motylica wątrobowa, przywry krwi, płuc, jelit. Terapia pasożytów, podobnie jak leczenie wirusów i bakterii skupia się na wyeliminowaniu przyczyn choroby, a więc na usunięciu obciążeń z organizmu, a nie na usunięciu wyłącznie objawów.

Metoda biorezonansowa na wirusy i bakterie

Biorezonans  BICOM Optima to bezpieczna terapia pasożytów, bakterii i grzybów – jeśli podejrzewasz, że Twój organizm jest zakażony, bądź odczuwasz charakterystyczne objawy, wykonaj testy diagnostyczne i sprawdź. Terapia pomoże uporać ci się z dolegliwościami w bezpieczny i naturalny sposób.