Borelioza diagnostyka i terapia

Borelioza to podstępna choroba, często niedająca wyraźnych objawów, przez co mylona z innymi schorzeniami. Trudność w rozpoznaniu powoduje, że diagnostyka boreliozy odbywa się dość późno. Borelioza to choroba odkleszczowa będąca konsekwencją ukąszenia przez kleszcza lub inne krwiopijne owady (komary, meszki) zatem zagrożenie jest dość duże, gdyż ciężko zupełnie wyeliminować ryzyko z życia. Dlatego niezwykle ważna jest diagnostyka boreliozy w jej wczesnym stadium. Badanie pozwala na szybsze jej wykrycie i poddanie pacjenta terapii na boreliozę, która podjęta odpowiednio wcześnie zdecydowanie skraca czas leczenia. Badania ambulatoryjne niejednokrotnie nie dają 100% odpowiedzi potwierdzającej obecność choroby, część z nich wykonać można dopiero po kilku tygodniach od ukąszenia. W tej sytuacji warto w trosce o swoje zdrowie wykonać testy na boreliozę i skorzystać ze sprawdzonej opcji, jaką jest biorezonans w leczeniu boreliozy.

Cennik
Test borelioza i koinfekcje120 zł
Terapia borelioza 1,5-2h120 zł /sesja
Dlaczego warto?
  • Testy na boreliozę - podstawa w terapii boreliozy

    Pierwszym krokiem w podejrzeniu choroby są testy na boreliozę pozwalające na sprawdzenie obciążenia organizmu bakteriami Borelli. Badanie na boreliozę pozwoli potwierdzić obecność choroby i podjąć skuteczne leczenie. Nowoczesne testowanie wegetatywno-rezonansowe wykrywa częstotliwość fal elektromagnetycznych emitowanych przez bakterie.

  • Skuteczna terapia boreliozy

    Biorezonans w leczeniu boreliozy to nowoczesna metoda wykorzystująca fale elektromagnetyczne. Zastosowanie biorezonansu Bicom Optima pozwala na zniszczenie bakterii Borelli w całym organizmie, (w tkankach, układzie nerwowym), drgania oddziałują nawet na bakterie antybiotykooporne, umożliwiając terapię boreliozy w trudniejszych przypadkach.

  • Biorezonans w leczeniu boreliozy pozwala powrócić do zdrowia

    Usunięcie przyczyn choroby pozwala pacjentom na odzyskanie pełni zdrowia. Terapia zawiera zwykle kilkanaście zabiegów (wykonywanych raz bądź dwa razy w tygodniu), a już kilka  z nich poprawia samopoczucie i stan pacjenta.

Leczenie borelli aparatem Bicom Optima

Zastosowanie profesjonalnego sprzętu w diagnostyce i terapii pozwala na szybkie podjęcie leczenia i osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. Leczenie boreliozy biorezonansem może stanowić również terapię wspomagającą tradycyjne leczenie boreliozy. Warta przeprowadzenia jest również terapia przeciwgrzybicza – często przy leczeniu borelli pojawia się ryzyko grzybicy.