O naszej firmie

Miejsce to powstało z myślą o wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z możliwości terapeutycznych jakie oferuje najnowocześniejszy na rynku biorezonans magnetyczny Bicom Optima.

Bicom Optima jest wyspecjalizowanym urządzeniem medycznym zarówno diagnostycznym jak i terapeutycznym. Wyprodukowany został zgodnie z normą dla sprzętu medycznego EN ISO 13485:2003+AC:2009 (Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością Wyrobów Medycznych). W wielu przypadkach wykrywa i eliminuje rzeczywiste, często ukryte przyczyny dolegliwości. Przy prawidłowej diagnozie terapia biorezonansowa usuwa przyczyny a nie tylko objawy chorobowe.

Do gabinetu zapraszamy zatem wszystkich, którzy borykają się z problemami alergii, częstymi infekcjami, bólami różnego pochodzenia (reumatyzm, rwa kulszowa, migreny), otyłością, chcących ostatecznie rzucić palenie bądź sprawdzić stan swojego organizmu pod kątem obciążenia przez metale, pasożyty, bakterie, grzyby i wirusy.

W szczególności zapraszamy dzieci, cierpiące na różnego rodzaju objawy alergii, dla których czas spędzony w MERIDIANMED to poprawa stanu zdrowia a i również fajna zabawa.