Terapia antyalkoholowa

Terapia alkoholowa, czyli leczenie uzależnień od alkoholu to często trudny proces. Zastosowanie nowoczesnej metody BRT o wysokiej skuteczności leczenia nałogów znacząco go ułatwia i pomaga rozstać się z alkoholem bez dodatkowych i uciążliwych skutków odstawienia. Każdy chcący rzucić picie alkoholu może poddać się metodzie biorezonansowej, wyjątkami są tu jedynie osoby posiadające rozrusznik serca, będące w pierwszym trymestrze ciąży lub przechodzące terapię nowotworową.

Cennik
Terapia alkohol120 zł /sesja
Dlaczego warto?
  • Leczenie uzależnień od alkoholu metodą BRT eliminuje głód alkoholowy

    Odpowiednio dostosowany program terapeutyczny wykorzystujący fale elektromagnetyczne organizmu pozwala skutecznie wyeliminować występowanie głodu alkoholowego u pacjenta. Ilość sesji to zazwyczaj od 5 do 8 (początkowo odbywają się co dwa dni, czas ten jest stopniowo wydłużany do 1 tygodnia). Ilość ta jest wystarczająca do przeprowadzenia terapii antyalkoholowej.

  • Pozbądź się nałogu bez bólu

    Podczas sesji pacjent może odczuwać mrowienie, nie jest to jednak nieprzyjemne doznanie. Metoda biorezonansu magnetycznego jest bezbolesna i nie wywołuje działań niepożądanych. Usuwa zaburzenia występujące w naturalnym polu elektromagnetycznym organizmu, przywracając mu równowagę.

  • Odzyskanie równowagi i detoks organizmu

    Detoks organizmu, eliminacja blokad, oczyszczenie i przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej aktywizują siły regulujące. W trakcie oczyszczania może pojawić się senność, osoba poddana terapii leczenia uzależnienia może czuć się również lekko zdekoncentrowana, bądź rozdrażniona, są to jednak rzadkie sytuacje. Dodatkowo zastosowanie programu “głęboki spokój wewnętrzny” na zakończenie terapii alkoholowej poprawia komfort i stan psychiczny pacjenta. By wspomóc prawidłowe oczyszczanie (odbywające się przez skórę, jelita czy nerki) zaleca się wypijanie dużej ilości wody (co najmniej 2 l) oraz kąpiele (również korzystanie z sauny).

Terapia alkoholowa biorezonansem BICOM w leczeniu uzależnienia

Leczenie uzależnienia alkoholowego nowoczesną aparaturą (BICOM OPTIMA) i przez doświadczonych specjalistów skutkuje eliminacją głodu alkoholowego, co jest największym sukcesem osoby uzależnionej. Sama kuracja nie trwa długo (ilość zabiegów dostosowana jest indywidualnie, jednak jest to zaledwie kilka spotkań, trwających ok. 1 godziny). W terapii biorezonansowej unika się również charakterystycznych objawów odstawiennych. Walka z nałogiem alkoholowym poparta odpowiednią terapią daje bardzo wysoką skuteczność, co przy odpowiedniej motywacji osoby uzależnionej jest gwarancją na rozpoczęcie trzeźwego życia.