Rzucenie palenia

Rzucenie palenia to dla wielu palaczy bardzo trudne zadanie. Biorezonans na rzucanie palenia znacząco ułatwia ten proces, pomaga w szybki sposób pozbyć się głodu nikotynowego i porzucić palenie papierosów na zawsze. Zobacz, jak przebiega terapia rzucenia palenia metodą BRT.

Cennik
Terapia nikotyna120 zł /sesja
Terapia przypominająca60 zł
Dlaczego warto?
 • Rzucanie palenia terapia - skończ z nałogiem bez wyrzeczeń

  Znane sposoby na rzucenie palenia często okazują się mało skuteczne bądź wymagają od palaczy zbyt wielu wyrzeczeń. Biorezonans magnetyczny (BRT – Bioresonance Therapy) w terapii rzucenia palenia wykazuje bardzo dużą skuteczność (nawet do 90% przypadków), a jako metoda bezpieczna i bezbolesna stanowi idealną alternatywę dla metod tradycyjnych. Ponieważ korzyści z rzucenia palenia są niezaprzeczalne (nie może im zaprzeczyć nawet osoba paląca) warto podjąć walkę o swoje zdrowie i samopoczucie.

 • Biorezonans na rzucanie palenia - zapomnij o papierosach

  Biorezonansowa terapia antynikotynowa zakłada wykorzystanie czynnika uzależniającego (pacjent może wykorzystać np. swoje ulubione papierosy lub popiół) podczas sesji. Za pomocą elektrod pacjenta podłącza się do aparatu BICOM OPTIMA, a niedopałek umieszcza się specjalnej zlewce w aparacie. Uruchomienie programu z falami elektromagnetycznymi pozwala na “usunięcie” z organizmu pamięci o nikotynie. Organizm palacza zostaje przywrócony do stanu, zanim się uzależnił.

 • Oczyszczenie i uspokojenie organizmu

  Na proces terapii rzucenia palenia składa się również oczyszczenie organizmu i uspokojenie układu nerwowego. Wygaszenie głodu nikotynowego następuje w ciągu 2 do 12 godzin, następnego więc dnia palacz budzi się wolny od nałogu. Niewielka część pacjentów może potrzebować kolejnego zabiegu (tzw. zabieg przypominający) wykonanego w terminie do 7 dni po pierwszej wizycie. W większości przypadków (ok. 80%) już pierwsza wizyta pozwala skutecznie pozbyć się głodu nikotynowego.

  Organizm pozbywa się nikotyny i toksyn w wyniku procesów oczyszczania, dlatego wskazane jest wypicie ok. 2 litrów wody po zabiegu, oraz zażywanie kąpieli. Należy również unikać alkoholu, kawy, herbaty, napojów gazowanych. O szczegóły i zalecenia po sesji należy dopytać specjalistę wykonującego terapię.

Biorezonans rzucanie palenia – szybka i skuteczna metoda

Po przebyciu terapii na rzucenie palenia, były już palacz może bez problemu przebywać w towarzystwie osób palących papierosy. Dla skuteczności metody nie ma też znaczenia, jak dużo palił on przed kuracją. Nie powinien jednak sięgnąć po papierosa, gdyż zapalenie może być dla niego powrotem do niechcianego nałogu.